Louis Weisdorff taklampa i mässing

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS WEISDORFF, takarmatur, s.k. "Tivolilampa" formgiven för Lyfa 1968, Danmark, mässing, invändigt lackerad i orange och gult, höjd 40 cm

Bruksslitage, smärre repor

525199

2018-03-07