Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSUR, Louis XV stil, 1900-tal, fanerat med sköldpadd, förgyllda mässingsdetaljer, urtavla med romerska och arabiska siffror, höjd 31 cm, pendel och nyckel finns
Slitage
525221
2018-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här