Bordsur Louis XV stil

Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil
Bordsur Louis XV stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, Louis XV stil, 1900-tal, fanerat med sköldpadd, förgyllda mässingsdetaljer, urtavla med romerska och arabiska siffror, höjd 31 cm, pendel och nyckel finns

Slitage

525221

2018-03-07