Bordslystrar gustaviansk stil

Bordslystrar gustaviansk stil
Bordslystrar gustaviansk stil
Bordslystrar gustaviansk stil
Bordslystrar gustaviansk stil
Bordslystrar gustaviansk stil
Bordslystrar gustaviansk stil
Bordslystrar gustaviansk stil
Bordslystrar gustaviansk stil
Bordslystrar gustaviansk stil
Bordslystrar gustaviansk stil
Bordslystrar gustaviansk stil
Bordslystrar gustaviansk stil

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLYSTRAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, för 3 ljus vardera, stomme i mässing och sten, olikslipade glasprismor, stam med putti, höjd ca 54 cm

Slitage, en prisma med skada

525223

2018-03-07