Wilhelm Gernandt oljemålning

Wilhelm Gernandt oljemålning
Wilhelm Gernandt oljemålning
Wilhelm Gernandt oljemålning
Wilhelm Gernandt oljemålning
Wilhelm Gernandt oljemålning
Wilhelm Gernandt oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM VILLE GERNANDT (1863-1920): Landskap i solnedgång, signerad V Gernandt, olja på duk, 36x43 cm

Krackelyr

525224

2018-03-07