Silver 3 delar

Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar
Silver 3 delar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAFFEKANNA, höjd 21 cm, SKÅL, stämplad MBS, 1938, diameter 20 cm, silver, RAGUDSKED, silver/800, längd ca 35 cm, total vikt ca 1113 g

Repor, ragudsked med gravyr

525236

2018-03-14