Allmoge fållbänk

Allmoge fållbänk
Allmoge fållbänk
Allmoge fållbänk
Allmoge fållbänk
Allmoge fållbänk
Allmoge fållbänk
Allmoge fållbänk
Allmoge fållbänk
Allmoge fållbänk
Allmoge fållbänk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅLLBÄNK, 1800-tal, bemålad, konturerad list, höjd ca 77, längd 169, sitthöjd 51 cm

Senare målning, slitage, ytskador

525246

2018-03-07