Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
HUGGVÄRJA, svensk, m/1832, för flottan, svartmålat fäste, p-stämplad klinga, längd ca 90 cm
Slitage, kavellindning saknas, klinga med hack och något böjd
525251
2018-03-07