Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRÄNNVINSSKÅL, 1860-tal, Hälsingland, silver, stämplad Per-August Nordin, floral gravyr på utsidan, pegasi-formade handtag, höjd ca 12 cm, diameter ca 15 cm, vikt 144g
Smärre repor
525262
2018-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här