Taklampa venetiansk stil

Taklampa venetiansk stil
Taklampa venetiansk stil
Taklampa venetiansk stil
Taklampa venetiansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, venetiansk stil, dekor av förgyllda glasblommor, höjd ca 40 ink kedja, diameter ca 43 cm

Nagg förekommer

525272

2018-03-14