Roland Svensson Pelarsommar akvarell
Klubbat för:
64 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar" - Förlaga till litografi, signerad och daterad roland S.76, blandteknik med akvarell och krita, bildmått ca 30x41 cm,
Läs mer
HISTORIK:
Motivet utgavs även som frimärke
525287
2018-08-19