Christian Dior armbandsur
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHRISTIAN DIOR, armbandsur, förgyllt, quartz, svart urtavla, mineralglas, boett märkt 47 15 03, 154425, diameter 30 mm, originalband i svart skinn
Armband med bruksslitageö. SAV garanterar ej funktionen
525350
2018-03-07