Christian Dior armbandsur

Christian Dior armbandsur
Christian Dior armbandsur
Christian Dior armbandsur
Christian Dior armbandsur
Christian Dior armbandsur
Christian Dior armbandsur
Christian Dior armbandsur
Christian Dior armbandsur
Christian Dior armbandsur
Christian Dior armbandsur
Christian Dior armbandsur
Christian Dior armbandsur

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTIAN DIOR, armbandsur, förgyllt, quartz, svart urtavla, mineralglas, boett märkt 47 15 03, 154425, diameter 30 mm, originalband i svart skinn

Armband med bruksslitageö. SAV garanterar ej funktionen

525350

2018-03-07