Snurrfåtölj Göte Nässjö möbler 1970-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNURRFÅTÖLJ, Göte Nässjö möbler, brun skinnklädsel, 1970-tal, kryssfot, fot i metall med imitation av jakaranda, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

525353

2018-03-09