Antoni Clavé

Antoni Clavé
Antoni Clavé
Antoni Clavé
Antoni Clavé
Antoni Clavé
Antoni Clavé
Antoni Clavé
Antoni Clavé
Antoni Clavé
Antoni Clavé
Antoni Clavé
Antoni Clavé
Antoni Clavé
Antoni Clavé

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005): Sans titre, signerad och numrerad Clavé 2/3, brons, höjd inklusive sockel i brons, höjd 22 cm, bredd 9 cm

525354

2018-03-09