Fåtöljer Klinte design Tord Björklund IKEA

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, "Klinte", stolar, 1 par, 1980-tal, IKEA, cognacsfärgat skinn, förkromad metall, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, fläckar

525357

2018-03-09