Istvan Bognar oljemålning
Vollendet
2018-03-07
525364
| Höchstes Gebot | 3 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
ISTVAN BOGNAR (samtida): Motiv från Stockholm mot Gamla Stan, signerad I Bognar, olja på duk, ca 60x120 cm