Oljemålning
2018-03-07
525366
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap, signerad S. Müller, olja på duk, ca 120x90 cm