Byrå, senbarock

Byrå, senbarock
Byrå, senbarock
Byrå, senbarock
Byrå, senbarock
Byrå, senbarock
Byrå, senbarock
Byrå, senbarock
Byrå, senbarock
Byrå, senbarock
Byrå, senbarock

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, Danmark, omkring 1700-talets mitt, senbarock, ek, bronsbeslag, fyra lådor, svängd front med knäckar, höjd ca 115, 118x62 cm

Renoverad och kompletterad, åldersslitage, torrsprickor

525368

2018-03-08