Byrå, senbarock
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, Danmark, omkring 1700-talets mitt, senbarock, ek, bronsbeslag, fyra lådor, svängd front med knäckar, höjd ca 115, 118x62 cm
Renoverad och kompletterad, åldersslitage, torrsprickor
525368
2018-03-08