Fartygsmodell Vasa

Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa
Fartygsmodell Vasa

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FARTYGSMODELL, Regalskeppet "Wasa", 1900-talets första hälft, bemålad samt förgyllda detaljer, skyltmärkt Wasa 1628, längd ca 100 cm

525369

2018-03-07