Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Berlin", dagbädd, Firma Karl Mathsson, formgiven 1957, daterad 1976, björk, 195x95 cm
Kraftigt slitage, skev, saknar madrass
525370
2018-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här