Bruno Mathsson Dagbädd

Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd
Bruno Mathsson Dagbädd

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Berlin", dagbädd, Firma Karl Mathsson, formgiven 1957, daterad 1976, björk, 195x95 cm

Kraftigt slitage, skev, saknar madrass

525370

2018-03-07