Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOILETTEBORD, nyrokoko, valnötsfanér samt rot, tre lådor i sargen, beslag i mässing, total höjd 158, höjd skivan 82, 102x48 cm
Bruksslitage, spricka i faneret
525372
2018-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här