Toilettebord nyrokoko

Toilettebord nyrokoko
Toilettebord nyrokoko
Toilettebord nyrokoko
Toilettebord nyrokoko
Toilettebord nyrokoko
Toilettebord nyrokoko
Toilettebord nyrokoko
Toilettebord nyrokoko
Toilettebord nyrokoko
Toilettebord nyrokoko
Toilettebord nyrokoko
Toilettebord nyrokoko
Toilettebord nyrokoko
Toilettebord nyrokoko

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOILETTEBORD, nyrokoko, valnötsfanér samt rot, tre lådor i sargen, beslag i mässing, total höjd 158, höjd skivan 82, 102x48 cm

Bruksslitage, spricka i faneret

525372

2018-03-07