Thomas Holm oljemålning

Thomas Holm oljemålning
Thomas Holm oljemålning
Thomas Holm oljemålning
Thomas Holm oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMAS HOLM (född 1957): Komposition med landskap i rutfält, olja på duk, ca 120x150 cm, oramad

Repor, ytsmuts

525385

2018-03-08