Meissen figuriner

Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner
Meissen figuriner

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MEISSEN, figuriner 2 st, 1900-talets början, man och kvinna, märkta Meissen, höjd 13-14 cm

midnre lagning

525387

2018-03-20