Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MEISSEN, figuriner 2 st, 1900-talets början, man och kvinna, märkta Meissen, höjd 13-14 cm
midnre lagning
525387
2018-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här