Oljemålning Holland 1700-tal
Closed
2018-03-07
525395
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Den helige Franciskus, olja på duk, ca 50x37 cm
Repor, retuscher, krackeleringar, ytsmuts