Vitirnskåp Louis XVI stil

Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil
Vitirnskåp Louis XVI stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, Louis XV-stil, fanerad med mahogny, intarsia dekor, beslag i mässing, invändigt med hylla, med belysning höjd 142, 96x34 cm, nyckel finns

Slitage

525396

2018-03-09