Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): By Ibiza, signerad Rudberg, daterad a tergo 1966, olja på, ca 73x81 cm

525419

2018-03-13