Pelle Åberg oljemålning

Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Schätzwert

18 000 SEK

Beschreibung

PELLE ÅBERG (1909-1964): Flicka med blommig hatt, signerad och daterad -55, olja på duk, ca 65x54 cm

Zustandsbeschreibung

525424

2018-03-13