Klubbat för:
17 000 SEK
Schätzwert
18 000 SEK
Beschreibung
PELLE ÅBERG (1909-1964): Flicka med blommig hatt, signerad och daterad -55, olja på duk, ca 65x54 cm
Zustandsbeschreibung
525424
2018-03-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner