Klubbat för:
76 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
LARS LERIN (född 1954): "Fiskebruksinteriör, Svolvaer (Pojke som skär torsktungor)", signerad Lars Lerin,
akvarell på papper, ca 75x105 cm.
525437
2018-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här