Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, 4-sits, OPE, 1960-tal, djuphäftad klädsel i svart skinn, lösa sittplymåer, benställning i teak, sitthöjd ca 41, längd ca 235 cm
Bruksslitage, patina
525447
2018-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här