Skinnsoffa 1960-tal

Skinnsoffa 1960-tal
Skinnsoffa 1960-tal
Skinnsoffa 1960-tal
Skinnsoffa 1960-tal
Skinnsoffa 1960-tal
Skinnsoffa 1960-tal
Skinnsoffa 1960-tal
Skinnsoffa 1960-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 4-sits, OPE, 1960-tal, djuphäftad klädsel i svart skinn, lösa sittplymåer, benställning i teak, sitthöjd ca 41, längd ca 235 cm

Bruksslitage, patina

525447

2018-03-14