Franciska Lindberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRANCISKA LINDBERG (född 1944): Utsikt genom fönster, signerad Franciska Lindberg, olja på duk, ca 105x85 cm

525454

2018-03-15