Glasmonter krom marmor och glas

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASMONTER, 1900-talets mitt, glas och kromad metall, monterat på marmorskiva, 1 hyllplan, höjd ca 52, 92x53 cm

Lagningar

525455

2018-03-08