Monterskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1900-talets början, gustaviansk stil, med marmorskiva, fanérat i olika träslag, dekor av intarsia, mässingsdetaljer, höjd ca 132, 58x36 cm, nyckel saknas
Senare skiva, fanerkador, nyckel saknas
525466
2018-03-08