Soffbord, Flower
2018-03-09
525468
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CHRISTINE SCHWARZER, "Flower", soffbord, Swedese, 2000-tal, skiva i svart laminat, eksarg samt kromade ben, diameter ca 114 cm, höjd 45 cm
Repor