Lars Lerin oljemålning Yttersia

Klubbat för:

56 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): "Boning, Yttersia", signerad och daterad Lars Lerin 1998, olja på duk, ca 33x40,5 cm

525473

2018-03-11