Klädskåp, jugend
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP, ek & furu, 1900-talets början, jugend, fyra draglådor, heldörr med bakomvarande klädstång samt halvdörr med bakomliggande hyllplan, mått ca. H 205 cm B 140 cm Dj. 58 cm
Saknat spegelglas i dörr, sprickor, repor, stötmärken, nyckeln saknar grepp
525477
2018-03-14