Klädskåp, jugend

Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend
Klädskåp, jugend

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP, ek & furu, 1900-talets början, jugend, fyra draglådor, heldörr med bakomvarande klädstång samt halvdörr med bakomliggande hyllplan, mått ca. H 205 cm B 140 cm Dj. 58 cm

Saknat spegelglas i dörr, sprickor, repor, stötmärken, nyckeln saknar grepp

525477

2018-03-14