Hästar skulpterat trä

Hästar skulpterat trä
Hästar skulpterat trä
Hästar skulpterat trä
Hästar skulpterat trä
Hästar skulpterat trä
Hästar skulpterat trä
Hästar skulpterat trä
Hästar skulpterat trä

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÄSTAR, 2 st, varav en Dalarna, 1900-talets första hälft, skuret trä, bemålade, höjd ca 12-14 cm

Slitage, skador, lagning

525483

2018-03-08