Laszlo Neogrady oljemålning

Laszlo Neogrady oljemålning
Laszlo Neogrady oljemålning
Laszlo Neogrady oljemålning
Laszlo Neogrady oljemålning
Laszlo Neogrady oljemålning
Laszlo Neogrady oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LASZLO NEOGRADY (Ungern, 1896-1962): Lantlig scen, signerad, olja på duk, ca 60x80 cm

525543

2018-03-08