Antoni Tapies etsning o akvatint

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): Untitled, signerad Tàpies 89/100, etsning och akvatint tryckt i färger, 1972, bladmått ca 76x101 cm
LITTERATUR: Galfetti 308

Ej examinerad ur ram

525556

2018-03-11