Chesterfieldgrupp 3 delar

Chesterfieldgrupp 3 delar
Chesterfieldgrupp 3 delar
Chesterfieldgrupp 3 delar
Chesterfieldgrupp 3 delar
Chesterfieldgrupp 3 delar
Chesterfieldgrupp 3 delar
Chesterfieldgrupp 3 delar
Chesterfieldgrupp 3 delar
Chesterfieldgrupp 3 delar
Chesterfieldgrupp 3 delar

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFGRUPP, Chesterfield, soffa, 2 st fåtöljer,1900-talets andra hälft, oxblodsfärgade, djuptäftad rygg, lösa sittplymåer, höjd ca 70, bredd soffa ca 210 cm, fåtöljer bredd ca 107 cm

Patina, slitage

525589

2018-03-09