Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARRIER-BELLEUSE (1824-1887) tillskriven: Putto vid vattenkälla, skulptur i terracotta, höjd inklusive träsockel 48 cm, 55x28 cm
Skador och nagg
525625
2018-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här