tillskriven Carrier-Belleuse skulptur

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARRIER-BELLEUSE (1824-1887) tillskriven: Putto vid vattenkälla, skulptur i terracotta, höjd inklusive träsockel 48 cm, 55x28 cm

Skador och nagg

525625

2018-03-13