Kustbild med segelbåtar oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kustbild med segelbåtar, bär signatur P Lonhard, olja på, ca 33,5x46 cm

Skadad ram, lösa bitar till ramen medföljer

525640

2018-03-08