Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kustbild med segelbåtar, bär signatur P Lonhard, olja på, ca 33,5x46 cm
Skadad ram, lösa bitar till ramen medföljer
525640
2018-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här