Stolar Comet design Johanson Design 1970-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANSON DESIGN, "Comet", loungestolar, 2 st, på snurrfot i förkromat stål, 1970-tal, röd skinnklädsel, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

525647

2018-03-10