Karmstolar ett par Waxholmaren Gärsnäs

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE AXELSSON, karmstolar, 1 par, "Waxholmaren", Gärsnäs, bok

Smärre slitage, repor och märken, dynor saknas

525650

2018-03-14