Bertil Vallien vaser och flaskor
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERTIL VALLIEN, 4 delar, 2 vaser samt 2 flaskor, glas, varav 3 märkta Kosta Boda samt Boda, signerade B Vallien och 1 osignerad, 1 glasflaska medföljer, otydligt signerad, höjd 8,5-19,5 cm
Bruksslitage, mindre repor, några mindre nagg
525659
2018-03-08