Bertil Vallien vaser och flaskor

Klubbat för:

900 SEK

1 200 SEK

BERTIL VALLIEN, 4 delar, 2 vaser samt 2 flaskor, glas, varav 3 märkta Kosta Boda samt Boda, signerade B Vallien och 1 osignerad, 1 glasflaska medföljer, otydligt signerad, höjd 8,5-19,5 cm

Bruksslitage, mindre repor, några mindre nagg

525659

2018-03-08