IWC armbandsur 1950-tal
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
IWC, armbandsur, 1950-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, läderrem, serienr 1289827, verknr 1290847, kalibernr C.852, diam 35 mm
Bruksslitage, senare rem, verket går vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
525664
2018-03-08