IWC armbandsur 1950-tal

IWC armbandsur 1950-tal
IWC armbandsur 1950-tal
IWC armbandsur 1950-tal
IWC armbandsur 1950-tal
IWC armbandsur 1950-tal
IWC armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

IWC, armbandsur, 1950-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, läderrem, serienr 1289827, verknr 1290847, kalibernr C.852, diam 35 mm

Bruksslitage, senare rem, verket går vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

525664

2018-03-08