Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HÖRNSKÅP, sengustaviansk, stomme i furu, senare bemålning, höjd ca 248, bredd 90, djup 64 cm
Repor, märken, åldersrelaterat slitage
525671
2018-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här