Hörnskåp sengustaviansk

Hörnskåp sengustaviansk
Hörnskåp sengustaviansk
Hörnskåp sengustaviansk
Hörnskåp sengustaviansk
Hörnskåp sengustaviansk
Hörnskåp sengustaviansk

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HÖRNSKÅP, sengustaviansk, stomme i furu, senare bemålning, höjd ca 248, bredd 90, djup 64 cm

Repor, märken, åldersrelaterat slitage

525671

2018-03-13